Badanie usg Warszawa
usg Warszawa
Echo serca Warszawa
 
space space space
 
usg warszawa
badanie usg warszawa
echo serca
usg jamy brzusznej
 
 
 
O pracowni USG Małgorzata Oziębły Beata Uziębło-Życzkowska Cennik badań USG jamy brzusznej USG powłok brzusznych USG tarczycy USG ślinianek USG węzłów chłonnych USG szyi USG doppler tętnic szyjnych USG piersi USG układu moczowego Echo serca Badanie tkanek miękkich Umów się na wizytę Kontakt i dojazd BLOG
 

Dr hab. n. med. Beata Uziębło-Życzkowska

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, posiada status eksperta echokardiografii Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Adiunkt – Kierownik Pracowni Diagnostyki Nieinwazyjnej w Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycznego. Od początku pracy zawodowej związana z Wojskowym Instytutem Medycznym. W roku 2011 obroniła pracę doktorską, a w 2022 roku otrzymała tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych za cykl prac w dziedzinie echokardiografii. Autorka licznych publikacji w czasopismach naukowych.
Na co dzień wykonuje echokardiograficzne badania przezklatkowe i przezprzełykowe, w tym również badania służące kwalifikacji do operacyjnego leczenia wad zastawkowych serca, ocenie efektów po operacji, jak również badania w kwalifikacji do przezskórnego leczenia wad serca. Zajmuje się także śródoperacyjnym monitorowaniem echokardiograficznym w trakcie zabiegów przeznaczyniowych hemodynamicznych oraz kardiochirurgicznych.
 
     
 
Twój gabinet USG:)